Realizacje

Znakowanie przemysłowe

Produkty z Twojej oferty mogą stać się doskonałą wizytówką firmy. Umieszczając logotypy na swoich produktach masz pewność, że będą one dla Ciebie trwałą reklamą. To bardzo elegancka forma tworzenia materiałów reklamowych i promocyjnych, które jednocześnie mogą być wspaniałą pamiątką i podarunkiem dla klientów i kontrahentów. Zapewniamy precyzję i dokładność wykonania, jak również zachwycające efekty wizualne. Zachęcamy do wyboru naszej oferty.


Nanoszenie loga na gadżetach

Dzięki naniesieniu trwałego wzoru lub logotypu na gadżecie promocyjnym, możesz być pewny, że będzie on przypominał o Twojej marce przez lata. Oferujemy nadruki na kubkach, długopisach, breloczkach, kartach, zeszytach, organizatorach czy rozmaitych torbach oraz opakowaniach. Każdy nadruk wykonywany jest w sposób bardzo staranny po to, aby jego aplikacja pozwoliła na stworzenie wyjątkowych, oryginalnych i niepowtarzalnych produktów związanych z Państwa firmą.


Nadruki na tkaninach

Technologie znakowania tkanin umożliwiają nadanie im spersonalizowanego charakteru. Ozdobione materiały mogą być wykorzystane zarówno w celach promocyjnych, jak i według indywidualnych potrzeb. Do aplikacji grafik czy napisów stosujemy sitodruk, haft cyfrowy, termotransfer oraz tłoczenie. Są to nowoczesne techniki nadruku, które doskonale sprawdzają się nie tylko na koszulkach, ale również na parasolach, czapkach, bluzach, torbach i innych artykułach wykonanych z różnorodnych materiałów.