Dowiedz się więcej o technikach druku i znakowania:

TAMPODRUK

Niska cena sprawiła, że tampodruk jest wyjątkowo popularny zarówno w przypadku zamówień nisko, jak i wysokonakładowych. Technologia tampodruku umożliwia realizację zamówień w krótkim czasie.

GRAWER LASEROWY

Grawerowanie laserowe to metoda znakowania wykorzystująca wiązkę promieni laserowych. Posiadamy lasery do grawerowania różnego rodzaju materiałach.

HAFT KOMPUTEROWY

Haft komputerowy pozwala na precyzyjne powielanie wzorów, nawet przy dużych nakładach. Haftujemy różne rodzaje tkanin i materiałów wykorzystywanych w wielu branżach.

LAMINATY GRAWERSKIE

Zaletą znakowania laserowego jest wykonywanie plakietek. Wykonywane na laminacie grawerskim, za pomocą graweru.

KALKA CERAMICZNA

Znakowanie za pomocą kalki ceramicznej polega na nałożeniu specjalnego papieru, na którym znajduje się wzór na powierzchnię ceramicznego przedmiotu.

TŁOCZENIE

Tłoczenie polega na przenoszeniu dowolnego wzoru z matrycy na konkretny materiał, przy wykorzystaniu najnowszej technologii - wysokiej temperatury i ciśnienia.

DRUK CYFROWY UV

Druk cyfrowy UV to bezdotykowa metoda znakowania, która polega na bezpośrednim drukowaniu obrazu z pamięci komputera na powierzchnię.

SITODRUK

W metodzie tej kluczowym urządzeniem jest sito. Część oczek jest zasklepiona, natomiast wolne oczka tworzą matrycę. Podczas drukowania farba jest rozprowadzana na całej powierzchni.

ETYKIETY- NAKLEJKI

Przygotowujemy na foliowanym papierze samoprzylepnym. Nadruk w full kolorze wykonywany jest za pomocą profesjonalnej drukarki cyfrowej.

DOMING

Technologia znakowania pozwalająca na uzyskanie efektu niemal trójwymiarowego obrazu. Polega na nałożeniu na kolorowy wydruk cyfrowy warstwy żywicy.

TERMOTRANSFER

Termiczne wgrzanie grafiki w dany materiał. Na specjalnym papierze transferowym przygotowywany jest wzór, który następnie jest przenoszony przez prasę termiczną.

Druk DTG

Cyfrowe naniesieni tuszu bezpośrednio na produkt. Druk nie wymaga przygotowywania matryc. Umożliwia personalizacje każdej pojedynczej sztuki bez dodatkowych kosztów.