Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe to metoda znakowania wykorzystująca sterowaną komputerowo wiązkę promieni laserowych, która precyzyjnie usuwa materiał z powierzchni przedmiotu. Posiadamy lasery typu YAG, Fiber, UV 355nm i CO2,  które pozwalają na wykonanie graweru na takich materiałach jak: metal, drewno, szkło, skóra, karton, tworzywa sztuczne, laminaty grawerskie i guma stemplarska.

Zalety:

Precyzja
Z uwagi na komputerowe sterowanie wiązką lasera możliwe jest tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów, napisów i logotypów.
Powtarzalność
Nowoczesny laser sprawia, że cała seria artykułów, które mają być znakowane będzie wyróżniała się identyczną aplikacją.
Trwałość
Grawerowanie to usuwanie zewnętrznej warstwy artykułu poddanego znakowaniu, dzięki czemu aplikowany wzór staje się wypukły, stając się jednocześnie wytrzymałym i odpornym na ścieranie.
Czystość
Zachowanie estetyki, dzięki brakowi konieczności bezpośredniego kontaktu urządzeń znakujących z danym artykułem.
Szybkość
Nasze urządzenia wyróżniają się ogromną efektywnością, dzięki której o wiele łatwiejsze jest znakowanie większych ilości produktów w bardzo krótkim czasie.
Rozmiar
Wykorzystanie lasera pozwala na naniesienie wzorów o maksymalnym rozmiarze 432 x 726 milimetrów.

 

od 0,49 PLN
NETTO

UWAGA!

  1. Drukarnia MACMA zastrzega możliwość wykorzystania 1% towaru (lecz nie mniej niż 3 szt.) na wykonanie prób i pokrycie ewentualnych strat związanych ze znakowaniem.
  2. Zleceniodawca jest odpowiedzialny za kontrolę jakości towaru przed powierzeniem go do znakowania.
  3. Zleceniodawca jest zobowiązany do zgłoszenia ewentualnych wad towaru, przed zleceniem usługi do realizacji.
  4. Drukarnia MACMA nie prowadzi kontroli jakości towaru powierzonego oraz nie ma obowiązku zgłaszania wad Zleceniodawcy.
  5. Zleceniodawca zobowiązany jest do pokrycia kosztów transportu.