fbpx

ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZE STANDARDY REALIZACJI USLUG, ZADZWOŃ DO NAS:   71 397 87 04

ŚLEDŹ NAS: FB | IN | YT

Drukarnia Macma | Kalkomania ceramiczna, znakujemy gadżety reklamowe i towary powierzone Kalkomania ceramiczna Termotransfer Sitodruk Haft komputerowy
PRZYJMUJEMY ZAMÓWIENIA NA ZNAKOWANIE

Towarów powierzonych od producentów, agencji, klubów sportowych, jednostek administracji publicznej i innych firm.

Slide
Z N A K U J E M Y T W O J E P R O D U K T Y

Potrzebujesz druku na płótnie, graweru laserowego? A może sitodruk lub innego rodzaju znakowanie? Bez problemu znajdziesz je u nas! Zapoznaj się z technikami druku stosowanymi w drukarni Macma.

 

Musisz wiedzieć, że Drukarnia Macma to przede wszystkim doświadczenie, perfekcyjna jakość, realizacja zamówień na czas oraz fachowe doradztwo.

0
KLIENTÓW W 2020 ROKU
0
OZNAKOWANYCH PRODUKTÓW ROCZNIE
0
REALIZOWANYCH WYSYŁEK DZIENNIE
GRAWEROWANIE

Grawerowanie laserowe to metoda znakowania wykorzystująca sterowaną komputerowo wiązkę promieni laserowych, która precyzyjnie usuwa materiał z powierzchni przedmiotu. Posiadamy lasery typu YAG, Fiber, UV 355nm i CO2, które pozwalają na wykonanie graweru na takich materiałach jak: metal, drewno, szkło, skóra, karton, tworzywa sztuczne, laminaty grawerskie i guma stemplarska. WIĘCEJ

a
DRUK DTG

Druk DTG polega na cyfrowym naniesieniu tuszu bezpośrednio na produkt. Druk nie wymaga przygotowywania matryc czy sit, dzięki czemu minimalizujemy koszty przygotowalni. Dzięki użyciu rozwiązań cyfrowych DTG umożliwia personalizacje każdej pojedynczej sztuki bez dodatkowych kosztów. Nadruki realizowane na naszej nowej drukarce AEOON są w 100% ekologiczne ponieważ nie używamy Primera, a same tusze posiadają OEKO TEX. WIĘCEJ

DRUK CYFROWY UV

Druk cyfrowy UV to bezdotykowa metoda znakowania, która polega na bezpośrednim drukowaniu obrazu z pamięci komputera na powierzchnię produktu. Umożliwia to niemal fotograficzne odwzorowanie projektu. Po wykonaniu nadruku, tusz utwardzany jest promieniami światła UV, co uodparnia go na działanie wilgoci czy promieni słonecznych. WIĘCEJ

HAFT

Haft to jeden z najstarszych sposobów zdobienia przedmiotów. Następca ręcznego haftu – haft komputerowy pozwala na precyzyjne powielanie wzorów, nawet przy dużych nakładach. Haftujemy różne rodzaje tkanin i materiałów wykorzystywanych w wielu branżach, a nasza pracownia hafciarska dysponuje zaawansowanymi technicznie maszynami. WIĘCEJ

KALKA CERAMICZNA

Znakowanie za pomocą kalki ceramicznej polega na nałożeniu specjalnego papieru, na którym znajduje się wzór (np. logotyp, napis) na powierzchnię ceramicznego przedmiotu. Następnie kalka zostaje wypalona w temperaturze 200°C. WIĘCEJ

SITODRUK

Druk sitowy, sitodruk, serigrafia – technika druku, w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych. Wykonanie odbitki polega na przetłaczaniu farby przez matrycę. WIĘCEJ

TAMPODRUK

Metoda tampodruku polega na nakładaniu trwałej farby drukarskiej na znakowany produkt, za pomocą miękkiego, gładkiego stempla zwanego tamponem. Oprócz farby i tamponu potrzebna jest także specjalna maszyna, nazywana tamponiarką i matryca, czyli metalowa płytka z wyrytym lub wytrawionym wzorem. WIĘCEJ

TERMOTRANSFER

Termotransfer to technika, która pozwala na termiczne wgrzanie grafiki w dany materiał. Najpierw na specjalnym papierze transferowym przygotowywany jest wzór, który następnie jest przenoszony na znakowaną powierzchnię przy użyciu prasy termicznej wytwarzającej temperaturę około 150°C. WIĘCEJ

NASZE REALIZACJE

NASZE REALIZACJE

Przykładowe realizacje dla poszczególnych technik znakowania.

PARK MASZYNOWY

PARK MASZYNOWY

W naszej pracy maszyny to podstawa, wciąż udoskonalamy nasz park maszyn i rozwijamy go, by jeszcze szybciej realizować zamówienia.

FILMY

FILMY

Zobacz pracę maszyn, jak Twoje logo trafia na końcowy produkt.

NASZ ZESPÓŁ

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy do Waszej dyspozycji i dokładamy wszelkich starań, by realizacja zamówień przebiegała bez zakłóceń.

POTRZEBUJESZ BYĆ NA BIEŻĄCO W TEMACIE ZNAKOWANIA, CENNIKÓW, NOWOŚCI?

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA I SKORZY

INFORMACJEa

Bądź na bieżąco i śledź to co dzieje się w branży, a także w naszej drukarni. Zapisz się do newslettera.

ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZE STANDARDY REALIZACJI USŁUG

ZAUFALI NAM

ZAPYTANIE

Jeśli chcesz złożyć zamówienie, to chętnie pomożemy Ci w łatwym i szybkim złożeniu zamówienia wystarczy, że zastosujesz się do wskazówek.

Wyślij proszę na podany adres drukarnia@macma.pl wyszczególnione poniżej materiały i informacje:

  • Jaki produkt chcesz oznakować wysyłając do nas dodatkowo jego zdjęcie (pamiętaj niech będzie ostre, czytelne i możliwe do powiększenia) ewentualnie może też być link do jego obejrzenia.
  • Podaj proszę preferowane miejsce do znakowania na produkcie z podanym wymiarem (szerokość i wysokość) a my ocenimy jego możliwości (mile widziana wizualizacja, jeśli potrafisz ją zrobić). Jeśli będzie potrzeba przygotujemy dla Ciebie poglądową wizualizację odpłatnie.
  • Prześlij proszę plik z projektem graficznym (i wzorem do znakowania) . To bardzo ważne, bo to na jego podstawie przygotowujemy wyceny. Jeżeli nie jesteś grafikiem – sprawdzisz poprawność pliku powiększając go – ma być czytelny/ostry/bez pikseli –  kwadracików.  Fachowca prosimy o przesłanie plików zapisanych w formacie eps, ai, cdr lub pdf z tekstem zamienionym na krzywe, w skali 1:1.
  • Podaj proszę kolory do znakowania jakie są w twoim pliku graficznym używając do tego skali PANTONE C (taka obowiązuje w naszej drukarni).  Nie wiesz o co chodzi? Żaden problem – już wyjaśniam. Najprościej mówiąc jest to system identyfikacji kolorów. Np.  PANTONE 485 C – intensywny ciemny czerwony.
  • Podaj proszę ilość produktów które chcesz oznakować (np. 300 szt. długopisów i 200 szt. etui do długopisów).
  • O ile to możliwe (a na pewno będzie pomocne) określ w jakiej formie produkt będzie do nas dostarczony np. etui pakowane w jednostkowych woreczkach zapakowanych w jednostkowych kartonikach. Całość w zbiorczym kartonie po 50 sztuk każdy, itp.
  • Podaj sposób i termin dostawy oraz formę odbioru po znakowaniu

   – dostarczę osobiście/ odbiorę osobiści

   – dostawa kurierem, firma UPS, nr. listu przewozowego UP 1445……, itp.

   – wysyłka no name do klienta końcowego (no name oznacza anonimowość drukarni w tym procesie. Jest tylko adres do wysyłki i dane nadającego przesyłkę – czyli Twoje).

OFERTA

Podane powyżej informacje są podstawą do przygotowania oferty. Między innymi określenia kosztów znakowania, terminu realizacji zlecenia oraz kosztów transportu. W trakcie naszej dalszej korespondencji po zgromadzeniu wszystkich parametrów przygotowujemy wycenę za znakowanie i jeśli jest zaakceptowana ustalamy warunki i datę dostawy.

Pamiętaj, że wszystkie podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.

Następnie zakładam folder nowemu klientowi w naszej bazie gdzie przetrzymuję potrzebne pliki i zdjęcia niezbędne do realizacji zlecenia.

ZAMÓWIENIE

Jeśli uznamy, że jest potrzebne zdjęcie do akceptacji po wykonaniu próby lub 1 sztuki robię zdjęcia i przesyłam je do klienta z prośbą o akceptację. Jeśli są uwagi – korygujemy je. Jeśli mamy akceptację  kierujemy zamówienie do działu produkcji, potem przystępujemy do realizacji i wysyłamy Ci gotowe zamówienie.

REALIZACJA

Pierwsze 3-4 realizacje realizowane są na przedpłatę. Informację i FV z przedpłatą przesyłam klientowi do zapłaty po informacji, że prace dobiegają końca lub są właśnie zakończone. Po zaksięgowaniu wpłaty towar wysyłamy w wybrany przez Ciebie sposób.

CENNIK

AKTUALNA OFERTA ZNAKOWANIA

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, realizujemy …

Make the perfect match with ease

Sed semper, urna et viverra fermentum, turpis orci suscipit libero, at porta eros eros eget neque. Fusce est felis, dictum congue vitae, habitasse condimentum felis. Etiam velit tortor, ullamcorper conubia et cursus.

STRUCTURAL VARNISH
HIGH GLOSS SILVER
AROMA INKS
PHOSPHORESCENT INK
RUB REMOVABLE INKS
$135

Make a perfect match and check the price

MÓWIĄ O NASa

Opinie naszych klientów są bardzo ważne ...

a
Spark Promotion

Drukarnia realizuje swoje zadania bardzo sprawnie i dobrej jakości, nasi klienci są zadowoleni z otrzymanych realizacji.

Gadget Cafe

Współpracujemy z drukarnią od kilku lat, nasze oczekiwania spełniane są w 100%. Kompetentni pracownicy, którzy na każdym etapie wspierają w procesie znakowania, od wizualizacji po realizację zamówienia. Polecamy w 100%

a
Alex
Promotionway

Gorąco polecam drukarnię Macma, realizacja zamówień na czas, kompetencja osób współpracujących, atrakcyjne ceny. Jednak przede wszystkim kluczowe jest dla bogata oferta technik znakowania.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianLatvianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian