fbpx

ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZE STANDARDY REALIZACJI USLUG, ZADZWOŃ DO NAS:   71 397 87 04

ŚLEDŹ NAS: FB | IN | YT

Drukarnia Macma | Profesjonalna obsługa zamówień, system RRP, znakowanie gadżetów reklamowych i towarów powierzonych

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Jeśli chcesz złożyć zamówienie na oznakowanie Twoich produktów, to chętnie pomożemy Ci w łatwym i szybkim jego złożeniu. Wystarczy, że zastosujesz się do kilku wskazówek.

Jesteś zainteresowany zakupem gotowych produktów ze znakowaniem? Skorzystaj z naszego sklepu internetowego – SPRAWDŹ.

JaK ZŁOŻYĆ POPRAWNIE ZAMÓWIENIE

Wyślij proszę na podany adres drukarnia@macma.pl wyszczególnione poniżej materiały i informacje. Dzięki nim będziemy mogli sprawniej zająć się tematem. Co przyczyni się do szybszej realizacji.

Jaki produkt chcesz oznakować wysyłając do nas dodatkowo jego zdjęcie (pamiętaj niech będzie ostre, czytelne i możliwe do powiększenia) ewentualnie może też być link do jego obejrzenia.

Podaj proszę preferowane miejsce do znakowania na produkcie z podanym wymiarem (szerokość i wysokość) a my ocenimy jego możliwości (mile widziana wizualizacja, jeśli potrafisz ją zrobić). Jeśli będzie potrzeba przygotujemy dla Ciebie poglądową wizualizację odpłatnie.

Prześlij proszę plik z projektem graficznym (i wzorem do znakowania) . To bardzo ważne, bo to na jego podstawie przygotowujemy wyceny. Jeżeli nie jesteś grafikiem – sprawdzisz poprawność pliku powiększając go – ma być czytelny/ostry/bez pikseli –  kwadracików.  Fachowca prosimy o przesłanie plików zapisanych w formacie eps, ai, cdr lub pdf z tekstem zamienionym na krzywe, w skali 1:1

Podaj proszę kolory do znakowania jakie są w twoim pliku graficznym używając do tego skali PANTONE C (taka obowiązuje w naszej drukarni).  Nie wiesz o co chodzi? Żaden problem – już wyjaśniam. Najprościej mówiąc jest to system identyfikacji kolorów. Np.  PANTONE 485 C – intensywny ciemny czerwony

Podaj proszę ilość produktów które chcesz oznakować (np. 300 szt. długopisów i 200 szt. etui do długopisów).

O ile to możliwe (a na pewno będzie pomocne) określ w jakiej formie produkt będzie do nas dostarczony np. etui pakowane w jednostkowych woreczkach zapakowanych w jednostkowych kartonikach. Całość w zbiorczym kartonie po 50 sztuk każdy, itp.

Podaj sposób i termin dostawy oraz formę odbioru po znakowaniu:

    • dostarczę osobiście/ odbiorę osobiście,
    • dostawa kurierem, firma UPS, nr. listu przewozowego UP 1445……, itp.
    • wysyłka no name do klienta końcowego (no name – oznacza anonimowość drukarni w tym procesie. Jest tylko adres do wysyłki i dane nadającego przesyłkę – czyli Twoje).

OFERTA

Podane powyżej informacje są podstawą do przygotowania oferty. Między innymi określenia kosztów znakowania, terminu realizacji zlecenia oraz kosztów transportu. W trakcie naszej dalszej korespondencji po zgromadzeniu wszystkich parametrów przygotowujemy wycenę za znakowanie i jeśli jest zaakceptowana ustalamy warunki i datę dostawy.

Pamiętaj, że wszystkie podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.

Następnie zakładam folder nowemu klientowi w naszej bazie gdzie przetrzymuję potrzebne pliki i zdjęcia niezbędne do realizacji zlecenia.

FINALNE ZAMÓWIENIE

Jeśli uznamy, że jest potrzebne zdjęcie do akceptacji po wykonaniu próby lub 1 sztuki zrobimy zdjęcia i przesyłamy je do klienta z prośbą o akceptację.

Jeśli są uwagi – korygujemy je. Jeśli mamy akceptację  kierujemy zamówienie do działu produkcji, potem przystępujemy do realizacji i wysyłamy Ci gotowe zamówienie. Zgodnie z ustalonym harmonogramem realizacji zamówienia.

Po akceptacji projektu i trafieniu do produkcji zmiany w zamówieniu nie są już możliwe.

REALIZACJA

We współpracy z naszymi klientami działamy na zasadach partnerskich. W przypadku nowych partnerów biznesowych pierwsze 3-4 realizacje wykonujemy w oparciu o przedpłatę.

Informację i FV z przedpłatą przesyłam klientowi do zapłaty po informacji, że prace dobiegają końca lub są właśnie zakończone. Po zaksięgowaniu wpłaty towar wysyłamy w wybrany przez Ciebie sposób.

Po tym okresie z każdym ustalamy indywidualnie zasady współpracy, terminy płatności i wszystkie pozostałe warunki.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W ZNAKOWANIU

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianLatvianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian