84 / 100

KONTAKT:

Siedziba drukarni:

MACMA POLSKA SP. Z O.O.

ul. Wrocławska 41

55-095 Byków k. Wrocławia

Kontakt telefoniczny i mailowy:

drukarnia@macma.pl

tel.: +48 71 397 87 04

kom.: +48 600 375 241

NAPISZ DO NAS:

Jeśli potrzebujesz pomocy, chcesz znać status swojego zamówienia, chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej – skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

 

  SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ:

  Składanie zamówień – krok po kroku.
  Dziękujemy Ci za wizytę na stronie naszej drukarni. Jeśli chcesz złożyć zamówienie, to chętnie pomożemy Ci w łatwym i szybkim złożeniu zamówienia wystarczy, że zastosujesz się do wskazówek.

  Wyślij proszę na podany adres drukarnia@macma.pl wyszczególnione poniżej materiały i informacje:

  1. Jaki produkt chcesz oznakować wysyłając do nas dodatkowo jego zdjęcie (pamiętaj niech będzie ostre, czytelne i możliwe do powiększenia) ewentualnie może też być link do jego obejrzenia.

  2. Podaj proszę preferowane miejsce do znakowania na produkcie z podanym wymiarem (szerokość i wysokość) a my ocenimy jego możliwości (mile widziana wizualizacja, jeśli potrafisz ją zrobić). Jeśli będzie potrzeba przygotujemy dla Ciebie poglądową wizualizację odpłatnie.

  3. Prześlij proszę plik z projektem graficznym (i wzorem do znakowania) . To bardzo ważne, bo to na jego podstawie przygotowujemy wyceny. Jeżeli nie jesteś grafikiem – sprawdzisz poprawność pliku powiększając go – ma być czytelny/ostry/bez pikseli –  kwadracików.  Fachowca prosimy o przesłanie plików zapisanych w formacie eps, ai, cdr lub pdf z tekstem zamienionym na krzywe, w skali 1:1.

  4. Podaj proszę kolory do znakowania jakie są w twoim pliku graficznym używając do tego skali PANTONE C (taka obowiązuje w naszej drukarni).  Nie wiesz o co chodzi? Żaden problem – już wyjaśniam. Najprościej mówiąc jest to system identyfikacji kolorów. Znajdziesz go między innymi na tej stronie: www.pantone.com/color-finder  przykładowo PANTONE 485 C – intensywny ciemny czerwony.

  5. Podaj proszę ilość produktów które chcesz oznakować (np. 300 szt. długopisów i 200 szt. etui do długopisów).

  6. O ile to możliwe (a na pewno będzie pomocne) określ w jakiej formie produkt będzie do nas dostarczony np. etui pakowane w jednostkowych woreczkach zapakowanych w jednostkowych kartonikach. Całość w zbiorczym kartonie po 50 sztuk każdy, itp.

  Podaj sposób i termin dostawy oraz formę odbioru po znakowaniu

  – dostarczę osobiście/ odbiorę osobiści

  – dostawa kurierem, firma UPS, nr. listu przewozowego UP 1445……, itp.

  – wysyłka no name do klienta końcowego (no name oznacza anonimowość drukarni w tym procesie. Jest tylko adres do wysyłki i dane nadającego przesyłkę – czyli Twoje).


  Więcej informacji na:

  https://drukarniamacma.pl/skladanie-zamowien-krok-po-kroku/  

  Jeśli potrzebujesz pomocy, chcesz znać status swojego zamówienia, chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej – skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

   

  USŁUGI ZNAKOWANIA:

  Na wszystko znajdzie się metoda! … Nasza nowoczesna drukarnia specjalizuje się w nadrukach i znakowaniu na wszelkiego rodzaju materiałach. Potrzebujesz druku na płótnie, graweru laserowego? A może sitodruk lub innego rodzaju znakowanie? Bez problemu znajdziesz je u nas! Zapoznaj się z technikami druku stosowanymi w drukarni Macma.


  Dobre rozmieszczenie logo czy hasła reklamowego jest tak samo ważne jak twoja wizytówka. Im lepsze ulokowanie wiadomości tym produkt staje się ciekawszym nośnikiem reklamy, a potencjalny odbiorca lepiej odbierze twoją wiadomość.

  Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy gdzie i jaką technikę nadruku zastosować. Nasz park maszynowy umożliwia znakowanie produktów następującymi metodami: tampodruk, sitodruk, grawer laserowy, termotransfer, haft, tłoczenie, druk cyfrowy, etykieta, kalka ceramiczna, naklejka epoksydowa (doming). Znakujemy zarówno na naszych produktach jak i Państwa urządzeniach (nie tylko reklamowych).  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nadrukiem/znakowaniem zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami: drukarnia@macma.pl


  Dane firmowe: 

  NIP: PL8951782271; REGON 932846103; GIOŚ: E0021036WZBW; Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS KRS 0000144153, Kapitał zakładowy (wpłacony) 850 000 PLN

  BNP Paribas Bank Polska S.A.

  PLN: 61 1600 1462 1846 0340 3000 0001