fbpx

ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZE STANDARDY REALIZACJI USLUG, ZADZWOŃ DO NAS:   71 397 87 04

ŚLEDŹ NAS: FB | IN | YT

Drukarnia Macma | Techniki znakowania

Nowoczesny magazyn

Nie zwlekaj! Postaw na praktyczne rozwiązanie i zapoznaj się z ofertą pełną gadżetów reklamowych – nasz partner Easy Gifts pochwalił się swoim magazynem – przyznacie robi wrażenie?

Budowa magazynu to nie lada wyzwanie! W naszym przypadku decyzja o powstaniu obiektu przy siedzibie firmy dojrzewała kilka lat, aż wreszcie zapadła. Z perspektywy czasu, dzisiaj nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez własnego magazynu wysokiego składowania.

Easy Gifts to część spółki, której inne oddziały znajdują się w Europie. Ze względu na te powiązania, wcześniej proces logistyczny zamówień związany był z obsługą w magazynie centralnym, gdzie znajdowały się wszystkie nasze produkty. Dziś posiadamy własny magazyn, zlokalizowany pod Wrocławiem w miejscowości Byków.

0
PRODUKTÓW W MAGAZYNIE
0
MIEJSC PALETOWYCH

Obiekt mieści się obok biura firmy Easy Gifts. Na ten moment dysponujemy powierzchnią z miejscem na 2500 palet, na których łącznie pomieści się 5000 produktów! Liczby, najlepiej oddają skalę – w tym przypadku składowania naszych towarów.

Realizacja zamówień w 24h!

Bez nowoczesnej technologii i niezawodnych pracowników, wypracowanie czasu realizacji zamówień w 24h nie byłoby możliwe. Praca magazynu Easy Gifts powiązana jest z zintegrowanym systemem ERP wraz z magazynem centralnym. Pozwala to na bieżącą weryfikację dostaw oraz na śledzenie naszych zleceń. Zadowolony Klient to podstawa, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca była jak najbardziej skuteczna. Średni czas dostarczenia produktów u nas wynosi 48-72h.

Regały pełne TOP gadżetów

Rozmieszczenie produktów jest bardzo ważne, dlatego wszystko musi znajdować się na swoim miejscu na regale. Zachowując taki schemat oraz korzystając z odpowiedniego systemu, sprawia, że poruszanie się po magazynie jest o wiele łatwiejsze.

Magazyn z gadżetami reklamowymi, nasuwa się od razu pytanie. Jakie są najczęściej wybierane Top produkty wśród Klientów, czy te, które znajdują się u nas w najbliższej alejce przy pakowalni? Całkiem możliwe!

Wymieniając 5 Topowych produktów najchętniej wybieranych gadżetów będą to: notes, kubek, długopis, parasol i czapka. Uznanie gadżetów reklamowych widoczne podczas dokonywania zakupów, nie zmienia się od wielu lat.

Gadżety tzw. bestsellery posiadają ogromne stany magazynowe, a ich niedostępność jest wręcz nam niewybaczalna Popularność produktów to nie tylko najczęściej kupowane gadżety, ale także znane marki, takie jak: Hugo Boss, Pierre Cardin. Stanley, JBL czy Xiaomi. Bogata oferta gadżetów reklamowych i ekspresowa wysyłka tylko z nami!

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianLatvianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian