Technologia w zasięgu ręki

Nasza misja, to dostarczanie produktów i szeregu usług najwyższej jakości, w jak najkrótszym czasie i w przystępnej cenie. Nieustannie unowocześniamy nasz park maszynowy obsługiwany przez wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Technologie, których używamy, są przyjazne środowisku. Jednocześnie tworzymy przyjazne warunki pracy, szanujemy pracowników i ich rodziny. 

Drukarnia MACMA to:

Nowoczesne rozwiązania i technologia
Nasza nowoczesna drukarnia specjalizuje się w nadrukach na różnorodnych materiałach i powierzchniach. Obsługujemy klientów z wielu branż, oferując znakowania reklamowe, przemysłowe i komercyjne.
Jakość
Zespół doświadczonych drukarzy oraz wyspecjalizowany sprzęt gwarantuje wysoką jakość wykonanych nadruków i grawerów.
Elastyczność
Jeżeli chcą Państwo zlecić nadruk lub grawer na nietypowej powierzchni czy produkcie, możemy wykonać bezpłatne znakowanie  próbne! Próba zostanie wykonana na towarze powierzonym z losowym logotypem prezentującym możliwości techniczne.
Kompleksowość
Posiadając profesjonalnie wyposażoną drukarnię, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę całego procesu znakowania, poczynając od opracowania projektu graficznego, jego składu komputerowego, przygotowania klisz i matryc, aż po sam druk lub grawer.
Terminowość
W naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zlecenia były realizowane sprawnie i terminowo.