fbpx

ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZE STANDARDY REALIZACJI USLUG, ZADZWOŃ DO NAS:   71 397 87 04

ŚLEDŹ NAS: FB | IN | YT

Drukarnia Macma | Techniki znakowania

TORBA BAWEŁNIANA JAKO SKUTECZNY NOŚNIK REKLAMY

Tym razem zachęcamy do lektury ciekawego tekstu z bloga Easy Gifts dotyczące toreb bawełnianych jako formy skutecznego nośnika reklamy, wpisującego się w panujące ostatnio eco trendy.

Torby bawełniane cieszą się dużą popularnością, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Produkt jest często wybierany, ze względu na swoją użyteczność, a przez to wykorzystywany jako praktyczny dodatek. Dlaczego warto reklamować się na torbach bawełnianych? Jakie benefity możemy uzyskać z tego tytułu?

Praktyczny gadżet dla każdej branży!

Pracujesz w branży deweloperskiej, budowniczej, a może eventowej? Znasz takie firmy jak Eventim, Rafin Develper czy Budimex? Pozyskujesz partnerów biznesowych o tym profilu działalności? Jeśli tak, to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna jest reklama w biznesie. Gadżety reklamowe są bardzo często wykorzystywana przez ten sektor. Wybierając praktyczny gadżet codziennego użytku w postaci torby z bawełny z powierzchnią na reklamę, możesz więcej zyskać niż stracić.

Torba bawełniana świetnie sprawdza się na co dzień np. na zakupach, w bibliotece, czy idąc do pracy. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, torbę z logo możesz mieć zawsze pod ręką, schowaną w kieszonce plecaka lub torebki.

Daj się zauważyć innym! Wykorzystaj swoje logo i nanieś nadruk na torbę metodą DTG. Na czym polega ta metoda znakowania tkanin? Cyfrowa technologia to druk bezpośrednio na tekstyliach. Druk cyfrowy to metoda o szerokim wachlarzu możliwości kolorystycznych, bez ograniczeń.

Utrzymujący się eko-trend

Moda na bycie eko od kilku lat utrzymuje się i stale powiększa swoje grono zwolenników, co znajduje swoje odzwierciedlenie w branży upominków reklamowych. Popularność eko gadżetów sprawia, że zwiększa się ich produkcję oraz ofertę, która jest dostępna na rynku. Wzrost zainteresowania produktami z linii eko, takimi jak np. torby bawełniane, które wykonane są z naturalnego materiału, przekłada się na ich sprzedaż. Torby z bawełny są chętnie wybierane, ponieważ mają wpływ na ograniczanie zanieczyszczania środowiska i są lepszą alternatywą dla szkodliwych foliówek.

Produkt, który jest funkcjonalny, ekologiczny i klasycznie ładny jest częściej i chętniej wybierany.Torba z bawełny w połączeniu z chwytliwym hasłem, czy kreatywną grafiką, może być doskonałym sposobem promocji. Dzięki temu każdy, noszący ją klient naturalnie staje się chodzącym ambasadorem Twojej marki! Zainspiruj się i stwórz własną torbę z nadrukiem! Wybierz metodę dtg.

Nasze niekonwencjonalne realizacje znajdziesz tutaj.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianLatvianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian