fbpx

ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZE STANDARDY REALIZACJI USLUG, ZADZWOŃ DO NAS:   71 397 87 04

ŚLEDŹ NAS: FB | IN | YT

Drukarnia Macma | Kalkomania ceramiczna, znakujemy gadżety reklamowe i towary powierzone

KALKOMANIA CERAMICZNA

KALKOMANIA CERAMICZNA

Wynalezienie tej techniki ok. 1750 roku przypisuje się francuskiemu grawernikowi – Simonowi François Ravenetowi, który wyemigrował do Anglii.

Znakowanie za pomocą kalki ceramicznej polega na nałożeniu specjalnego papieru, na którym znajduje się wzór (np. logotyp, napis) na powierzchnię ceramicznego przedmiotu. Następnie kalka zostaje wypalona w temperaturze 200°C w specjalnym piecu. Proces ten sprawia, że otrzymane nadruki cechują się wysoką jakością wykonania i trwałość. W przypadku znakowania tą techniką zalecane jest mycie ręczne.

ZALETY

Jakość

Technika wypalania kalki ceramicznej pozwala na wykonywanie nadruków wielokolorowych o bardzo dobrej jakości i czystości krawędzi. Kolory dobierane są według wzornika Pantone.

Trwałość

Wysoka jakość wykonania nadruków sprawia, że są one trwałe oraz odporne na ścieranie podczas codziennego użytkowania. Zalecane mycie ręczne produktów z nadrukiem z kalki ceramicznej znacznie przedłuża jego trwałość.

Forma

Kalka ceramiczna daje możliwość idealnego dopasowania wzoru do produktu, na który zostanie on naniesiony. Dzięki temu ceramika i porcelana o różnych kształtach zyskuje nowy styl i charakter.

CENNIK

od 5000 szt. - 1,81 zł

od 2000 szt. - 2,02 zł

od 1000 szt. - 2,11 zł

od 500 szt. - 2,41 zł

od 250 szt. - 2,61 zł

od 100 szt. - 2,72 zł

od 50 szt. - 2,81 zł

RYCZAŁT (do 49 szt.) - 429,00 zł

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY CENNIK

UWAGI

Przy zlecaniu wykonania znakowania należy pamiętać:

  • Drukarnia MACMA zastrzega możliwość wykorzystania 1% towaru (lecz nie mniej niż 3 szt.) na wykonanie prób i pokrycie ewentualnych strat związanych ze znakowaniem.
  • Zleceniodawca jest odpowiedzialny za kontrolę jakości towaru przed powierzeniem go do znakowania.
  • Zleceniodawca jest zobowiązany do zgłoszenia ewentualnych wad towaru, przed zleceniem usługi do realizacji.
  • Drukarnia MACMA nie prowadzi kontroli jakości towaru powierzonego oraz nie ma obowiązku zgłaszania wad Zleceniodawcy.
  • Zleceniodawca zobowiązany jest do pokrycia kosztów transportu.

NASZE MOŻLIWOŚCI

Do produkcji nadruków metodą kalkomanii stosujmy farby niskotemperaturowe, które sprawiają że kolory nadruków są w 100% zgodne z wymaganymi kolorami Pantone. Magenta nam niestraszna!

Wypalanie kubków w temperaturze 200°C wystarczy do zapewnienia trwałości na mycie w zmywarce, jednak dla bezpieczeństwa sugerujemy mycie ręczne.

ceny od

1,81 zł

netto

Wysokość ceny uzależniona jest od ilości zleconych nadruków cena jednostkowa maleje wraz ze wzrostem ilości znakowań. Do ceny nadruku należy doliczyć koszt przygotowania oraz ewentualnie koszt pakowania.

NAJPOPULARNIEJSZE TECHNIKI ZNAKOWANIA

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianLatvianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian