73 / 100

Druk cyfrowy UV

Druk cyfrowy UV to bezdotykowa metoda znakowania, która polega na bezpośrednim drukowaniu obrazu z pamięci komputera na powierzchnię produktu.

Umożliwia to niemal fotograficzne odwzorowanie projektu. Po wykonaniu nadruku, tusz utwardzany jest promieniami światła UV, co uodparnia go na działanie wilgoci czy promieni słonecznych.

Zalety:

Full kolor

Technika umożliwia nadruki full kolor i idealne odwzorowanie barw, co zapewnia intensywny, biały poddruk. Dzięki temu można drukować projekty z  przejściami tonalnymi, a nawet fotografie.

Niska cena

Niskie koszty nadruku nawet przy niewielkim nakładzie.

Szybkość

Metoda ta nie wymaga długiego procesu przygotowania, dzięki czemu zlecenia realizowane w krótkim terminie.

Czystość
Zachowanie estetyki, dzięki brakowi konieczności bezpośredniego kontaktu urządzeń znakujących z danym artykułem.
Szybkość
Nasze urządzenia wyróżniają się ogromną efektywnością, dzięki której o wiele łatwiejsze jest znakowanie większych ilości produktów w bardzo krótkim czasie.
Trwałość

Nadruk jest odporny na czynniki zewnętrzne i nie wymaga suszenia. Dodatkowo, produkty oznakowane drukiem UV mogą być poddawane dalszej obróbce.

cenmini

od 1,11 PLN
NETTO

UWAGA!

  1. Drukarnia MACMA zastrzega możliwość wykorzystania 1% towaru (lecz nie mniej niż 3 szt.) na wykonanie prób i pokrycie ewentualnych strat związanych ze znakowaniem.
  2. Zleceniodawca jest odpowiedzialny za kontrolę jakości towaru przed powierzeniem go do znakowania.
  3. Zleceniodawca jest zobowiązany do zgłoszenia ewentualnych wad towaru, przed zleceniem usługi do realizacji.
  4. Drukarnia MACMA nie prowadzi kontroli jakości towaru powierzonego oraz nie ma obowiązku zgłaszania wad Zleceniodawcy.
  5. Zleceniodawca zobowiązany jest do pokrycia kosztów transportu.