65 / 100
0
Oznakowanych produktów rocznie

Nowoczesna technologia w zasięgu ręki

Nasza misja, to dostarczanie produktów i szeregu usług najwyższej jakości, w jak najkrótszym czasie i w przystępnej cenie. Nieustannie unowocześniamy nasz park maszynowy obsługiwany przez wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Technologie, których używamy, są przyjazne środowisku. Jednocześnie tworzymy przyjazne warunki pracy, szanujemy pracowników i ich rodziny. 

Drukarnia MACMA to:

Nowoczesne rozwiązania i technologia
Nasza nowoczesna drukarnia specjalizuje się w nadrukach na różnorodnych materiałach i powierzchniach. Obsługujemy klientów z wielu branż, oferując znakowania reklamowe, przemysłowe i komercyjne.
Jakość
Zespół doświadczonych drukarzy oraz wyspecjalizowany sprzęt gwarantuje wysoką jakość wykonanych nadruków i grawerów.
Elastyczność
Jeżeli chcą Państwo zlecić nadruk lub grawer na nietypowej powierzchni czy produkcie, możemy wykonać bezpłatne znakowanie  próbne! Próba zostanie wykonana na towarze powierzonym z losowym logotypem prezentującym możliwości techniczne.
Kompleksowość
Posiadając profesjonalnie wyposażoną drukarnię, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę całego procesu znakowania, poczynając od opracowania projektu graficznego, jego składu komputerowego, przygotowania klisz i matryc, aż po sam druk lub grawer.
Terminowość
W naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zlecenia były realizowane sprawnie i terminowo.

20 lat historii drukarni MACMA

FIRMA DZIAŁA NA RYNKU JUŻ 20 LAT

Przez te lata wciąż jesteśmy profesjonalną i dobrze rozwijającą się drukarnią. Ciągle się zmieniamy – od samego początku.

ZAŁOŻENIE FIRMY

Założycielem firmy są Panowie Mirosław Wiszniewski i Paweł Rydzewski. Działalność drukarni zaczęła się w Bykowie w 1997 roku. Dokładnie 1 lutego wystawiliśmy pierwszy dokument sprzedaży dla naszego pierwszego klienta.  

PIERWSZE KROKI

Początkowo do rozwoju firmy przyczynił się wyjątkowo dynamiczny wzrost popularności gadżetów reklamowych zarówno w Polsce jak i na terenie Niemiec, gdzie mieści się centrala naszej firmy.

NOWE INWESTYCJE

W 2005 roku firma została rozbudowana o nowoczesny park maszynowy. Niedawno zakończyliśmy inwestycję nowej hali biurowo-produkcyjnej. 

Zakupiliśmy min. najnowszą austriacką maszynę KBA, aby móc poszerzyć zakres naszych usług i wyjść na przeciw rosnącym wymaganiom rynku. Do biznesu podchodzimy bardzo sumiennie i odpowiedzialnie. Dokładamy wszelkich starań aby klient był usatysfakcjonowany i nasza dalsza współpraca układała się pomyślnie. Najlepszym tego potwierdzeniem jest ciągle rosnąca grupa stałych klientów.

Opinie klientów

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
placeholder
John Doe
Designer
placeholder

Happy reviewer is super excited being part of happy addons family

Happy Reviewer

Happy Officer