fbpx

ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZE STANDARDY REALIZACJI USLUG, ZADZWOŃ DO NAS:   71 397 87 04

ŚLEDŹ NAS: FB | IN | YT

Drukarnia Macma | Profesjonalne znakowanie gadżetów reklamowych i towarów powierzonych, Byków koło Wrocławia

O NAS

DRUKARNIA MACMA

KIM JESTEŚMY?

Drukarnia Macma to Polska firma, która posiada olbrzymie doświadczenie w znakowaniu produktów. Współpracujemy z największymi importerami gadżetów reklamowych w Polsce, ale realizujemy również zlecenia z zagranicy – głównie z Niemiec.

Drukarnia Macma | Doming, znakujemy gadżety reklamowe i towary powierzone

NOWOCZESNE
ROZWIĄZANIA I TECHNOLOGIA

Nasza nowoczesna drukarnia specjalizuje się w nadrukach na różnorodnych materiałach i powierzchniach. Obsługujemy klientów z wielu branż, oferując znakowania reklamowe, przemysłowe i komercyjne.

JAKOŚĆ

Zespół doświadczonych drukarzy oraz wyspecjalizowany sprzęt gwarantuje wysoką jakość wykonanych nadruków i grawerów.

ELASTYCZNOŚĆ

Jeżeli chcą Państwo zlecić nadruk lub grawer na nietypowej powierzchni czy produkcie, możemy wykonać bezpłatne znakowanie próbne! Próba zostanie wykonana na towarze powierzonym z losowym logotypem prezentującym możliwości techniczne.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Posiadając profesjonalnie wyposażoną drukarnię, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę całego procesu znakowania, poczynając od opracowania projektu graficznego, jego składu komputerowego, przygotowania klisz i matryc, aż po sam druk lub grawer.

TerminowOŚĆ

W naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zlecenia były realizowane sprawnie i terminowo.

Drukarnia Macma | Profesjonalne znakowanie gadżetów reklamowych i towarów powierzonych, Byków koło Wrocławia

KOMUNIKACJA

Dzięki dobrej lokalizacji naszej siedziby mamy dobre połączenie zarówno ze stolicą województwa – Wrocławiem, jak i dobry dojazd do kluczowych dróg w regionie A4, S8 i S5, a po wybudowaniu Wschodniej Obwodnicy Wrocławia dojazd do nas będzie jeszcze szybszy i wygodniejszy.

SIEDZIBA

Nasza siedziba jest zlokalizowana w podwrocławskim Bykowie, posiadamy duży parking, a także miejsce do rozładunku i załadunku towarów. Wraz z pełnym zapleczem logistycznych w postaci różnego rodzaju wózków i podnośników.

0
ZAUFANYCH KLIENTÓW
0
WYKONYWANYCH NADRUKÓW ROCZNIE
0
MIEJSC PALETOWYCH

PONAD 20 LAT HISTORII DRUKARNI MACMA

HISTORIA

Założycielami firmy są Panowie Mirosław Wiszniewski i Paweł Rydzewski. Działalność drukarni zaczęła się w Bykowie w 1997 roku. Dokładnie 1 lutego wystawiliśmy pierwszy dokument sprzedaży dla naszego pierwszego klienta.  

Przez te lata wciąż jesteśmy profesjonalną i dobrze rozwijającą się drukarnią. Ciągle się zmieniamy – od samego początku.Początkowo do rozwoju firmy przyczynił się wyjątkowo dynamiczny wzrost popularności gadżetów reklamowych zarówno w Polsce jak i na terenie Niemiec, gdzie mieści się centrala naszej firmy.

PIERWSZE KROKI

Początkowo do rozwoju firmy przyczynił się wyjątkowo dynamiczny wzrost popularności gadżetów reklamowych zarówno w Polsce jak i na terenie Niemiec, gdzie mieści się centrala naszej firmy.

NOWE INWESTYCJE

W 2005 roku firma została rozbudowana o nowoczesny park maszynowy, który regularnie jest ulepszany. W 2019 roku zakończyliśmy kolejną inwestycję – tym razem na nowej hali biurowo-produkcyjnej.

Zakupiliśmy min. najnowszą austriacką maszynę KBA, aby móc poszerzyć zakres naszych usług i wyjść na przeciw rosnącym wymaganiom rynku. Do biznesu podchodzimy bardzo sumiennie i odpowiedzialnie. Dokładamy wszelkich starań aby klient był usatysfakcjonowany i nasza dalsza współpraca układała się pomyślnie. Najlepszym tego potwierdzeniem jest ciągle rosnąca grupa stałych klientów.

Cały czas obserwujemy rynek znakowania gadżetów reklamowych, analizujemy potrzeby rynku i wychodzimy im na przeciw. Ostatnim naszym nabytkiem jakim warto się pochwalić to maszyna Aeoon Compact do druku DTG, która pozwala na wykonanie nadruków fullcolor 2400dpi.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianLatvianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian