Drukarnia MACMA


Historia naszej drukarni rozpoczyna się w 1997 roku w Bykowie koło Wrocławia. Od samego początku stawialiśmy na dwa niezwykle ważne aspekty: najnowocześniejsze maszyny i urządzenia oraz na zespół specjalistów, który posiada duże doświadczenie w różnych dziedzinach znakowania towarów. To połączenie sprawia, że realizowane przez nas projekty stoją na najwyższym poziomie. O ile nasz zespół jest stały i każdego traktujemy jak część rodziny, tak większego sentymentu do maszyn nie mamy – bez problemu wymieniamy je na nowe.

 

W 2009 roku do użytku oddaliśmy nowoczesną halę produkcyjno-magazynową. Zyskanie nowej przestrzeni do pracy, wpłynął nie tylko na możliwość dalszej rozbudowy naszego parku maszynowego, ale również na komfort pracy.

Powiększony park maszynowy i magazyn, a także wprowadzenie 3 zmianowego systemu pracy, przyczyniły się do zwiększenia mocy produkcyjnych i skrócenie czasu realizacji powierzonych nam zleceń.

Nasz model biznesowy jasno pokazuje, że do powierzonych nam zleceń podchodzimy bardzo sumiennie i odpowiedzialnie. Wychodzące realizacje pozwalają nam mieć pewność, że nasz Klient będzie usatysfakcjonowany, a nasza współpraca układać się będzie pomyślnie dla obu stron. Potwierdzeniem tego, jest przede wszystkim stale rosnąca lista stałych, zadowolonych Klientów.

Nieustannie monitorujemy i analizujemy rynek znakowania towarów, tak aby stale wychodzić naszym Klientom naprzeciw ich potrzeb. Poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji członkom naszego zespołu oraz rozbudowę parku maszynowego, jesteśmy gotowi do przyjęcia nawet najbardziej wymagających zleceń – i mamy pewność, że spełnią one oczekiwania Klientów. 

 

Znakowanie powierzone


Podstawową naszą działalnością jest znakowanie towarów – zarówno tych zakupionych spośród naszej oferty gadżetowej, jak i tych powierzonych.

Czym jest nadruk powierzony? Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy pragną dostarczyć nam swoje niestandardowe materiały. Na powierzonych nam materiałach, musimy wykonać nadruk testowy, aby mieć pewność, że towar nadaje się do znakowania. Z całą pewnością najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z naszym działem handlowym – nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Obecnie posiadamy następujące techniki znakowania: tampodruk, sitodruk, grawer laserowy, termotransfer, druk cyfrowy, kalkomania ceramiczna, haft komputerowy, druk DTG, druk DTF, doming, etykiety, naklejki, tłocznie oraz sublimacja.

 

 

Zaufali nam:

 

Nasze przykładowe realizacje


 Skontaktuj się z nami: