Masz pytania?


ul. Wrocławska 41

55-095 Byków k. Wrocławia,Godziny otwarcia:

Biuro:
Pon - Pt / 8:00 - 16:00

Odbiór zamówień:

Pon - Pt / 6:00 - 20:00


+71  397 87 04

drukarnia@macma.pl


Dział Logistyki

Kamil Pastrykiewicz
71 397 87 15

Dział Handlowy

Piotr Zborowski drukarnia@macma.pl
71 397 87 04
+48 600 375 241
Radosław Jurczak
r.jurczak@macma.pl
71 330 51 14
+48 880 349 113

Dział zaopatrzenia

Tomasz Warchoł t.warchol@macma.pl
+48 600 905 641

Zwroty

reklamacje@macma.pl

Najczęściej zadawane pytania o:

1Zapytania / Wyceny
Jeśli chcesz złożyć zamówienie, to chętnie pomożemy Ci w łatwym i szybkim złożeniu zamówienia wystarczy, że zastosujesz się do wskazówek. Wyślij proszę na podany adres drukarnia@macma.pl wyszczególnione poniżej materiały i informacje:

Jaki produkt chcesz oznakować wysyłając do nas dodatkowo jego zdjęcie (pamiętaj niech będzie ostre, czytelne i możliwe do powiększenia) ewentualnie może też być link do jego obejrzenia.

Podaj proszę preferowane miejsce do znakowania na produkcie z podanym wymiarem (szerokość i wysokość) a my ocenimy jego możliwości (mile widziana wizualizacja, jeśli potrafisz ją zrobić). Jeśli będzie potrzeba przygotujemy dla Ciebie poglądową wizualizację odpłatnie.

Prześlij proszę plik z projektem graficznym (i wzorem do znakowania). To bardzo ważne, bo to na jego podstawie przygotowujemy wyceny. Jeżeli nie jesteś grafikiem – sprawdzisz poprawność pliku powiększając go – ma być czytelny/ostry/bez pikseli – kwadracików. Fachowca prosimy o przesłanie plików zapisanych w formacie eps, ai, cdr lub pdf z tekstem zamienionym na krzywe, w skali 1:1.

Podaj proszę kolory do znakowania jakie są w twoim pliku graficznym używając do tego skali PANTONE C (taka obowiązuje w naszej drukarni). Nie wiesz o co chodzi? Żaden problem – już wyjaśniam. Najprościej mówiąc jest to system identyfikacji kolorów. Np. PANTONE 485 C – intensywny ciemny czerwony.

Podaj proszę ilość produktów które chcesz oznakować (np. 300 szt. długopisów i 200 szt. etui do długopisów).

O ile to możliwe (a na pewno będzie pomocne) określ w jakiej formie produkt będzie do nas dostarczony np. etui pakowane w jednostkowych woreczkach zapakowanych w jednostkowych kartonikach. Całość w zbiorczym kartonie po 50 sztuk każdy, itp.

Podaj sposób i termin dostawy oraz formę odbioru po znakowaniu– dostarczę osobiście/ odbiorę osobiście – dostawa kurierem, firma UPS, nr. listu przewozowego UP 1445……, itp. – wysyłka no name do klienta końcowego (no name oznacza anonimowość drukarni w tym procesie. Jest tylko adres do wysyłki i dane nadającego przesyłkę – czyli Twoje).

2Oferty
Podane powyżej informacje są podstawą do przygotowania oferty. Ekspert Drukarni Macma:

określa koszty znakowania i orientacyjny termin realizacji,

po zaakceptowaniu ustala z klientem warunki i datę dostawy,

każdy klient ma w naszej bazie osobisty folder z potrzebnymi plikami.

Pamiętaj, że wszystkie podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.

3Zamówienie
Jeśli uznamy, że jest potrzebne zdjęcie do akceptacji po wykonaniu próby lub 1 sztuki zrobimy zdjęcia i przesyłamy je do klienta z prośbą o akceptację.

W przypadku gdy są uwagi – korygujemy je. Jeśli mamy akceptację kierujemy zamówienie do działu produkcji, potem przystępujemy do realizacji i wysyłamy Ci gotowe zamówienie. Zgodnie z ustalonym harmonogramem realizacji zamówienia.

Po akceptacji projektu i trafieniu do produkcji zmiany w zamówieniu nie są już możliwe.

4Realizacje
We współpracy z naszymi klientami działamy na zasadach partnerskich. W przypadku nowych partnerów biznesowych pierwsze 3-4 realizacje wykonujemy w oparciu o przedpłatę. Informację i FV z przedpłatą przesyłam klientowi do zapłaty po informacji, że prace dobiegają końca lub są właśnie zakończone. Po zaksięgowaniu wpłaty towar wysyłamy w wybrany przez Ciebie sposób. Po tym okresie z każdym ustalamy indywidualnie zasady współpracy, terminy płatności i wszystkie pozostałe warunki.
5Cennik
Aktualną ofertę ogólną na poszczególne techniki znakowania znajdą Państwo w zakładce OFERTA.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, realizujemy zamówienia niezależnie od ilości.

W przypadku dłuższej współpracujemy oferuje atrakcyjne warunki.

Wszystkie podane ceny są cenami netto i należy doliczyć do nich VAT.

 Skontaktuj się z nami: