fbpx

ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZE STANDARDY REALIZACJI USLUG, ZADZWOŃ DO NAS:   71 397 87 04

ŚLEDŹ NAS: FB | IN | YT

Drukarnia Macma | Termotransfer, znakujemy gadżety reklamowe i towary powierzone

TERMOTRANSFER

TERMOTRANSFER

Termotransfer to technika, która pozwala na termiczne wgrzanie grafiki w dany materiał. Najpierw na specjalnym papierze transferowym przygotowywany jest wzór, który następnie jest przenoszony na znakowaną powierzchnię przy użyciu prasy termicznej wytwarzającej temperaturę około 150°C.

ZALETY

Kolory

Możliwość wykonania estetycznych, wielokolorowych nadruków oraz wierne odwzorowanie kolorów.

Precyzja

Metoda wgrzewania pozwala na zachowanie czystości krawędzi nadruku oraz dokładne przeniesienie wzoru na wybrany produkt.

Niskie koszty

Znakowanie wykonywane techniką termotransferu jest opłacalne, nawet przy stosunkowo niewielkich nakładach.

CENNIK

od 5 000 szt. - 1,35 zł

od 2 000 szt. - 1,47 zł

od 1 000 szt. - 1,59 zł

od 500 szt. - 1,69 zł

od 250 szt. - 1,81 zł

od 100 szt. - 2,03 zł

od 50 szt. - 2,26 zł

RYCZAŁT (do 49 szt.) - 169,00

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY CENNIK

UWAGI

Przy zlecaniu wykonania znakowania należy pamiętać:

  • Drukarnia MACMA zastrzega możliwość wykorzystania 1% towaru (lecz nie mniej niż 3 szt.) na wykonanie prób i pokrycie ewentualnych strat związanych ze znakowaniem.
  • Zleceniodawca jest odpowiedzialny za kontrolę jakości towaru przed powierzeniem go do znakowania.
  • Zleceniodawca jest zobowiązany do zgłoszenia ewentualnych wad towaru, przed zleceniem usługi do realizacji.
  • Drukarnia MACMA nie prowadzi kontroli jakości towaru powierzonego oraz nie ma obowiązku zgłaszania wad Zleceniodawcy.
  • Zleceniodawca zobowiązany jest do pokrycia kosztów transportu.

NASZE MOŻLIWOŚCI

Dysponujemy wszystkimi możliwymi znakowarkami laserowymi które są wykorzystywane na rynku reklamowym!

Lasery Fiber 3D, Lasery diodowe Nd:YVO4 z automatycznymi podajnikami, Lasery CO2 ploterowe oraz galvo, a także laser UV 355nm dają nam możliwości znakowania każdego rodzaju materiału w bardzo krótkim czasie i w bardzo atrakcyjnych cenach.

JAK ZNAKUJEMY?

ceny od

1,35 zł

netto

Wysokość ceny uzależniona jest od ilości zleconych nadruków cena jednostkowa maleje wraz ze wzrostem ilości znakowań. Do ceny nadruku należy doliczyć koszt przygotowania oraz ewentualnie koszt pakowania.

NAJPOPULARNIEJSZE TECHNIKI ZNAKOWANIA

TAMPODRUK

Metoda tampodruku polega na nakładaniu trwałej farby drukarskiej na znakowany produkt, za pomocą miękkiego, gładkiego stempla zwanego tamponem. Oprócz farby i tamponu potrzebna jest także specjalna maszyna, nazywana tamponiarką i matryca, czyli metalowa płytka z wyrytym lub wytrawionym wzorem.

WIĘCEJ

SITODRUK

Druk sitowy, sitodruk, serigrafia – technika druku, w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych. Wykonanie odbitki polega na przetłaczaniu farby przez matrycę.

Dzięki tej technice możemy znakować zarówno odzież, torby, parasole, czapki, ale również gadżety plastikowe, drewniane oraz skórzane.

WIĘCEJ

GRAWEROWANIE

Grawerowanie laserowe to metoda znakowania wykorzystująca sterowaną komputerowo wiązkę promieni laserowych, która precyzyjnie usuwa materiał z powierzchni przedmiotu. Posiadamy lasery typu YAG, Fiber, UV 355nm i CO2, które pozwalają na wykonanie graweru na takich materiałach jak: metal, drewno, szkło, skóra, karton, tworzywa sztuczne, laminaty grawerskie i guma stemplarska.

WIĘCEJ

TERMOTRANSFER

Termotransfer to technika, która pozwala na termiczne wgrzanie grafiki w dany materiał. Najpierw na specjalnym papierze transferowym przygotowywany jest wzór, który następnie jest przenoszony na znakowaną powierzchnię przy użyciu prasy termicznej wytwarzającej temperaturę około 150°C.

Technika ta daje możliwość wykonania kolorowych nadruków na różnego rodzaju materiałach.

WIĘCEJ

DRUK UV

Druk cyfrowy UV to bezdotykowa metoda znakowania, która polega na bezpośrednim drukowaniu obrazu z pamięci komputera na powierzchnię produktu.

Umożliwia to niemal fotograficzne odwzorowanie projektu. Po wykonaniu nadruku, tusz utwardzany jest promieniami światła UV, co uodparnia go na działanie wilgoci czy promieni słonecznych.

WIĘCEJ

KALKOMANIA

Znakowanie za pomocą kalki ceramicznej polega na nałożeniu specjalnego papieru, na którym znajduje się wzór (np. logotyp, napis) na powierzchnię ceramicznego przedmiotu. Następnie kalka zostaje wypalona w temperaturze 200°C.

Przy tej technice kolory farb dobierane są według wzornika Pantone, dzięki czemu mamy możliwość uzyskania wielokolorowych nadruków o bardzo dobrej jakości.

WIĘCEJ

HAFT

Haft to jeden z najstarszych sposobów zdobienia przedmiotów. Następca ręcznego haftu – haft komputerowy pozwala na precyzyjne powielanie wzorów, nawet przy dużych nakładach. Haftujemy różne rodzaje tkanin i materiałów wykorzystywanych w wielu branżach, a nasza pracownia hafciarska dysponuje zaawansowanymi technicznie maszynami.

WIĘCEJ

a

DRUK DTG

Druk DTG polega na cyfrowym naniesieniu tuszu bezpośrednio na produkt. Druk nie wymaga przygotowywania matryc czy sit, dzięki czemu minimalizujemy koszty przygotowalni. Dzięki użyciu rozwiązań cyfrowych DTG umożliwia personalizacje każdej pojedynczej sztuki bez dodatkowych kosztów. Nadruki realizowane na naszej nowej drukarce AEOON są w 100% ekologiczne ponieważ nie używamy Primera, a same tusze posiadają OEKO TEX.

WIĘCEJ

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianLatvianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian